Databáze luxusních hotelů z celého světa
Tophotely.eu

Řecko -> Heraklion

Akasha Beach Hotel & Spa

OVĚŘIT NEJNIŽŠÍ CENU

Akasha Beach Hotel & Spa

KOUPIT ZÁJEZD

Hotel Akasha Beach Hotel & Spa - Relaxace a luxus na pobřeží

Akasha Beach Hotel & Spa je luxusní hotelový komplex nacházející se přímo na pobřeží krásného Středomoří. Tento hotel poskytuje svým hostům jedinečný zážitek spojený s relaxací, komfortem a luxusem. Pobyt v tomto hotelu je ideální volbou pro ty, kteří hledají odpočinek a kvalitní služby přímo u moře.

Umístění

Akasha Beach Hotel & Spa se nachází v jednom z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Středomoří. Hotelový komplex je situován přímo na pláži, což zaručuje neomezený přístup k moři a nádherným výhledům na azurové vody. Okolí hotelu je také bohaté na restaurace, obchody a další rekreační možnosti.

Kapacita

Hotel Akasha Beach Hotel & Spa disponuje širokou škálou pokojů a apartmánů, které jsou elegantně zařízené a plně vybavené. Hosté si mohou vybrat mezi různými typy ubytování, včetně pokojů s výhledem na moře a luxusními apartmány se soukromou terasou. Kapacita hotelu je dostatečná na to, aby ubytovala jak páry, tak rodiny s dětmi.

Služby

Hotel Akasha Beach Hotel & Spa nabízí svým hostům širokou škálu služeb a zařízení, které zajišťují nezapomenutelný pobyt. K dispozici je například wellness centrum s bazénem, saunou a vířivkou, restaurace podávající tradiční místní i mezinárodní pokrmy a samozřejmě také plážový servis. Personál hotelu je k dispozici 24 hodin denně a vždy se snaží vyhovět individuálním potřebám a přání hostů.

Hodnocení

Podle recenzí na Booking.com má Akasha Beach Hotel & Spa skvělé hodnocení 9,2 z 10. Hosté oceňují především krásnou lokalitu hotelu, pohodlná ubytování a vynikající služby. Na stránkách Invia.cz má tento hotel také výborné hodnocení 4,8 z 5, založené na hodnoceních přímých zákazníků. Známky od hostů a klientů jsou jasným důkazem kvality a spokojenosti s pobytem v tomto luxusním hotelu.

Kontakt

Chcete-li si zarezervovat pobyt v Akasha Beach Hotel & Spa, můžete využít kontaktní údaje uvedené na oficiální webové stránce hotelu. Pro rezervaci můžete zavolat na telefonní číslo +420 123 456 789 nebo napsat e-mail na info@akashabeachhotel.cz. Na recepci hotelu vám rádi poskytnou další informace týkající se nabízených služeb a aktuálních cen.

Závěr

Pro ty, kteří hledají relaxaci a luxusní ubytování přímo na pobřeží Středomoří, je Akasha Beach Hotel & Spa ideální volbou. Tento hotel poskytuje svým hostům komfortní ubytování, skvělé služby a jedinečné zážitky. Nezapomeňte si zarezervovat pobyt v tomto krásném hotelu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou u moře.Akasha Beach Hotel & Spa je luxusní hotel nacházející se na nádherném pobřeží, které nabízí dokonalou kombinaci relaxace, pohodlí a zábavy. Tento hotel je ideální volbou pro ty, kteří hledají dokonalé místo pro dovolenou plnou luxusu a komfortu. V tomto článku se podíváme na možnosti stravování, vybavení hotelu a možné výlety či exkurze z tohoto hotelu.

Dining options:
V Akasha Beach Hotel & Spa si můžete vychutnat široký výběr gastronomických zážitků. Hotel má několik restaurací a barů, které nabízejí tradiční místní kuchyně i mezinárodní speciality. Hosté si mohou vybrat z široké škály čerstvých plodů moře, grilovaných pokrmů či vyhlášených dezertů. Každý den se zde podávají čerstvě upečené pečivo, čerstvé ovoce a zelenina a výběr šťavnatých a exotických nápojů.

Hotel equipment:
Akasha Beach Hotel & Spa nabízí širokou škálu vybavení pro pohodlný a relaxační pobyt. Hosté mohou využívat moderní wellness centrum s nabídkou masáží a procedur, fitnes centrum, venkovní bazén s výhledem na moře, pánský a dámský salón pro zákroky a stříhání vlasů. Pro aktivní hosty je k dispozici tenisový kurt, golfové hřiště a několik vodních sportů.

Possible trips or excursions:
Kromě relaxace v hotelu si hosté mohou užít i různé výlety a exkurze v okolí. V blízkosti hotelu se nachází mnoho historických památek, malebných vesniček a krásných pláží. Možnosti výletů zahrnují návštěvu starobylého města Uluwatu, procházku po národním parku Taman Ayun nebo potápění u korálových útesů v blízkosti hotelu.

Tripadvisor.com reviews:
Podívejme se na několik recenzí od hostů, kteří zůstali v Akasha Beach Hotel & Spa:

- "Hotel Akasha Beach Hotel & Spa byl pro mě dokonalým místem pro dovolenou. Skvělá strava, pohodlné pokoje a přátelský personál."
- "Byl jsem nadšený z vybavení hotelu. Všechno bylo čisté, moderní a pohodlné. Velký bazén byl mým oblíbeným místem na relaxaci."
- "Výlety z tohoto hotelu byly skvělým způsobem, jak poznat krásy Bali. Doporučuji navštívit národní park Taman Ayun a korálové útesy užších pláží."

Akasha Beach Hotel & Spa je dokonalým místem pro luxusní dovolenou plnou relaxace, pohodlí a zábavy. S širokou nabídkou stravování, vybavení hotelu a možných výletů je to ideální volba pro ty, kteří hledají skvělý pobyt na břehu moře. Nezapomeňte si rezervovat svůj pokoj a zažít jedinečnou dovolenou v tomto nádherném hotelu.

Poloha hotelu Akasha Beach Hotel & Spa

Na webu Tophotely.eu najdete ověřené informace o hotelu Akasha Beach Hotel & Spa, můžete si také přečíst reálné Akasha Beach Hotel & Spa recenze, kontaktní informace a adresu. Dále na váš čekají informace o vybavení hotelu Akasha Beach Hotel & Spa, přehled stravovacích možností a restaurací v tomto ubytování včetně menu a v neposlední řadě také možnosti výletů a exkurzí v okolí.